Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Vazhdo Lojën.

Të gjitha lojrat mund të luhet gjithashtu në mobile


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Pinoi Touns: Pinay Porno Lojë & Lbfm Stimulues Seksi

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Loja më e mirë porno E Filipineve përreth

Hej, dhe mirë se erdhët në Pinoi Tuns! Skuadra jonë ka punuar rreth orës 3 vitet e fundit për të kuruar një nga lojrat pornografike më Të mira Që Duhet të ofrojë Interneti. Pasi jetoja në vend për 6 muaj në një aventurë informative, rashë në dashuri me Filipinet dhe në veçanti, gratë që jetojnë atje. Si rezultat i kësaj përvoje, vendosa se kur të kthehem në shtëpi, do të krijoja një uebsajt porno bixhozi kushtuar vendit! Më lër të them vetëm se asgjë nuk mund ta mposhtë NJË LBM të nxehtë dhe kur i fusim në një lojë, ishte e qartë se si do të bëhen gjërat e egra., Kam pritur një shije të re të asaj aventure të vogël kafe dhe tani që jam i armatosur me një lojë pornoje me temë rreth kësaj, është e lavdishme të thuash të paktën! Të varurit nga Azia Juglindore duhet të akordohen menjëherë, nëse jo më herët: kjo lojë seksi do të të bëjë një individ shumë të lumtur. Regjistrohu dhe provoje pa pagesë, nuk do zhgënjehesh kur të shohësh se sa E pabesueshme Është Puna e Pinoit, kjo është një garanci që mund ta marrësh në bankë!

Motor grafikë përshtatës i plotë

Nëse po vrapon me një makinë më të vjetër, por ti ende do të luash lojëra moderne, ndonjëherë mund të jetë një tronditje kur janë jashtëzakonisht të ngadaltë, duken të tmerrshme ose në disa raste të rralla, thjesht nuk do të punojnë fare! Gjëja më e mirë për Pinoy Touns është se është ndërtuar nga toka lart me synimin ekspres për t'u siguruar që të gjithë të jenë në gjendje të hyjnë në të. Motorri ynë ka një sistem të veçantë që e lejon atë të zbulojë bllokimet e shisheve dhe të bëjë një efekt të vazhdueshëm për të hequr ekranin e elementeve që janë më pak të rëndësishme se të tjerët., Për shembull, zvogëlimi në kohë reale në numërimin e polygonit është një nga tiparet tona kryesore që lejon për një reduktim të vogël të cilësisë vizuale për të siguruar luajtje të pakëta dhe korniza të vazhdueshme. Përveç kësaj, Pinoi Touns ju lejon gjithashtu të luani lojën në pajisjen tuaj të lëvizshme me një version të personalizuar projektuar vetëm për ekrane më të vegjël. Ishte shumë punë për ta rregulluar këtë, por meqë donim të bënim këto vogëlushe Seksi Me Pina që dukeshin sa më të shijshme, ishte e vetmja rrugë që mund të bënim., Përdredhja e krahut të ekipit tim të zhvillimit për të marrë këtë të drejtë ishte një sfidë, por tani kemi qasje të plotë si për PËRDORUESIT E PC-së, ashtu edhe për përdoruesit e lëvizshëm, nuk kemi ndjerë kurrë më shumë besim në lojën që po e lëshojmë për të gjithë!

Lojëra resh në Pinoi Touns

Meqë e gjitha që ju duhet të hyni në lojën tonë është një shfletues, kjo na jep aftësinë unike për të ngarkuar të gjitha elementet klasike lokale që ju jeni përdorur direkt në server-ët tanë. Çfarë do të themi me këtë, saktësisht? Kursimet e tua janë automatike dhe jo vetëm kaq, janë të sinkronizuar në re. Kur e luan këtë lojë, nuk do të të duhet të shqetësohesh për vdekjen e pushtetit dhe për humbjen e përparimit, ose përndryshe vuajtje të gjëra sepse nuk u kujtove të shpëtoje pasi të mbaroje me një seancë., Serverat tanë e menaxhojnë gjithë këtë për ju kështu që ju mund të hyni dhe të dilni nga një lojë pa marrë asnjë stimul negativ. Për më tepër, ju keni gjithashtu 100 vende të shpëtimit, duke ju lejuar të përsërisni lojën nga këndvështrime të ndryshme dhe të bëni zgjedhje të ndryshme gjatë rrugës. Kjo veçori është veçanërisht e rëndësishme për shkak se si funksionon titulli ynë: le të shpjegojmë më shumë se si zgjedhjet tuaja bëjnë një ndryshim kur lojrat!

Vendimet në Ton Pinoi kanë rëndësi

Në shumë lojëra, zgjedhjet që bën thjesht nuk do të përcaktojnë se çfarë je në gjendje të bësh dhe si mund ta përfundosh lojën: kjo nuk është marrëveshja kur bëhet fjalë për PT. Ne kemi marrë mundësinë për të krijuar një përvojë interaktive dhe të drejtuar me të deri në pikën tani ku ne mendojmë se të gjithë do të dashurojnë absolutisht ku jemi. Premisa bazë është se të gjitha vendimet – të jenë se të mëdha apo të vogla – do të ndryshojnë se si Npc-të ndryshojnë me ju dhe më tej, me të cilat ju jeni në gjendje të keni marrëdhënie seksuale., Kur je në qytetet e mëdha, mund të gjesh vajza janë më të interesuara për të ardhurat e tua, ndërsa vajzat në ishuj në mes të askundit duan që ti të jesh fizikisht e fuqishme. Pinoi Touns të lejon të projektosh karakterin tënd që nga fillimi me një grup metrikësh të ndryshme që të sigurohesh se do të kesh një përvojë të vërtetë unike çdo herë që do të provosh. Kjo përfshin aftësinë për të zgjedhur një punë, trupin, nivelet e inteligjencës dhe kështu me radhë., Si ju përparoni, ju do të keni gjithashtu aftësinë për të zgjedhur opsione të ndryshme dialogu dhe të angazhoheni në aktivitete të ndryshme për të bërë suksesin tuaj me zonjat pak më të mira. Kjo është arsyeja pse të kesh shumë pika të kursimit është e madhe: ju do të doni të ktheheni mbrapa dhe të provoni qasje të ndryshme gjatë gjithë kohës!

Motor stimulues seksi: arma jonë sekrete

Ne nuk bëjmë rrëmujë këtu në Prodhimet Greenhill, që është arsyeja pse ne themi atë kur ne themi se motori ynë stimulues i seksit është ndoshta më i miri në treg tani. Do të kesh qasje në një suitë të tërë me zile dhe fishkëllima për të kontrolluar bashkëveprimet e tua me Npc-në dhe për t'i bërë saktësisht si të duash. Është me të vërtetë një pajisje unike dhe jemi krenarë për sa kohë kemi ardhur për ta bërë një makineri moderne për të cilën mund të jemi krenarë., Motorri shkon si një studio regjisore që të lejon të telefonosh të shtënat mbi çdo gjë nga ndriçimi dhe zëri përmes shpejtësisë, intensitetit, përdorimit të lodrave, lokacionin cumshot dhe kështu me radhë. Pinoi Touns po merr eksperiencën e kontrollit të seksit me zoçka Pinay në nivelin tjetër. Nëse ke dashur ndonjëherë kontroll të plotë mbi atë se si NJË LBM zbret dhe ndotet me një k * r të madh, ky është simulatori për ty! Provoje dhe do të habitesh se si mund të bëhen gjërat e pabesueshme.

Pra, çfarë po pret? Regjistrohu dhe regjistrohu në Tunet E Pinoit, tani për të fituar eksperiencën e fundit të lojrave!

Luaj Falas Tani